Opinie

Zobacz co mówią o nas inni

Ocena 5 z 5
Pracowałem w Niemczech na poczcie przez 3 lata pod rząd. Pracę polecam wszystkim znajomym, ponieważ można zarobić naprawdę duże pieniądze, co na początku przed wyjazdem wydawało się trochę abstrakcyjne. Z czystym sumieniem polecam 🙂
student Dawid z Politechniki Wrocławskiej
Ocena 5 z 5
Wakacyjna praca na poczcie była dla mnie i dwóch moich koleżanek bardzo fajną przygodą. Udało nam się nie tylko zarobić sporo pieniędzy, ale też odwiedźić kilka pobliskich państw, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni!
student Michał z Politechniki Śląskiej
Ocena 5 z 5
Razem ze znajomą jedziemy 3 raz na pocztę. Pracowałyśmy zarówno na rejonach rowerowych, jak i samochodowych. Osobiście polecamy rejony samochodowe (zawsze ma się dach nad głową w razie deszczu, można spokojnie odpocząć na przerwie, całą pocztę ma się przy sobie, a także praca jest dużo mniej męcząca, na rowerach trzeba było robić wiele kilometrów każdego dnia). Oczywiście polecamy tę pracę 🙂
studentka Gabriela z AGH z Krakowa
Ocena 5 z 5
Na poczcie pracowałam przez 4 wakacje. W pierwszym roku pracowałam bez pomocy i usług Holijob, czego ogromnie żałowałam - zarówno ja, jak i inni studenci miałam dużo problemów związanych z wypłacaniem nadgodzin itd. lub też zakaz ich wyrabiania (co niestety często było niemożliwe) pod groźbą zwolnienia - albo za ich wyrabianie albo za nierozniesienie poczty.
Od drugiego roku jeździłam korzystając z usług i pomocy Holijob. Krótko mówiąc - ogromna różnica. Holijob z tego co się orientuję wybiera najlepsze oddziały i to prawda!!! Wszystkie nadgodziny wypłacane, a w przypadku jakiś pomyłek systemowych Holijob od razu reagowało i poczta wszystko wyrównywała. Ogromna pomoc ze strony Holijob. Uwielbiałam, jak szybko Państwo odpisywaliście na maile. Wyjazd z Holijob serdecznie wszystkim polecam!!!
studentka Joanna z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Ocena 4 z 5
Co roku jeżdżę na pocztę. Jedyne co mi się nie podoba, to że trzeba się zgłaszać już w grudniu/ styczniu, bo bardzo szybko kończą się miejsca. Może pomyślcie jako Holijob o nowych oddziałach, aby można było się spokojnie zgłaszać też później 🙂 Póki co muszę co roku zgłaszać się z zasadą, najpierw moje zgłoszenie, a potem dopiero mówię kolegom, że też mogą się zgłaszać 😀
student Karol z Politechniki Śląskiej
Ocena 5 z 5
Dzięki Holijob odważyłam się na wyjazd do Niemiec. Krótko mówiąc: profesionalna, rzetelna firma, która pomaga od początku, aż do samego końca (również przy rozliczeniach podatkowych, aby uzyskać DUŻY zwrot podatku z Niemiec). Odnośnie stawki godzinowej - jest ona nieporównywalnie wysoka do innych prac zagranicznych, a dodatkowo stawka brutto to tak naprawdę netto, czyli na rękę - zwrot całego podatku przychodzi w kolejnym roku przy rozliczeniu podatkowym.
studentka Marta z Politechniki Rzeszowskiej