Dziękujemy wszystkim studentom i studentkom z sezonu 2021

Studentom i pełnoletnim uczniom, którzy w sezonie letnim 2021 podjęli się wyjazdu i pracy w Niemczech, bardzo dziękujemy w imieniu firmy Holijob oraz Deutsche Post. Mamy nadzieję, że się Państwu podobało i są Państwo zadowoleni.
Bardzo się cieszymy, ponieważ pierwszy raz poczta nie zgłosiła, aby były ze studentami jakiekolwiek problemy językowe, co oznacza, że byli Państwo dobrze przygotowani.
Wszystkie osoby, które pracowały w naszych oddziałach otrzymały na maila krótką ankietę na temat pracy na poczcie w sezonie 2021. Bardzo prosimy o jej wypełnienie, ponieważ pomaga nam to zniwelować problemy i trudności studentów w kolejnych latach. Dążymy cały czas do tego, aby w jak największym stopniu ułatwić studentom pobyt za granicą podczas pracy na poczcie w kolejnych latach.
W imieniu całego zespołu Holijob oraz Deutsche Post życzymy wszystkim studentom i uczniom powodzenia w dalszym życiu prywatnym oraz jak najwyższych ocen z egzaminów na uczelni lub w szkole.